| anonim_4396 a întrebat:

happy As vrea sa stiu cum pot creste in inaltime (nu prea repede, dar nici in foarte mult timplaughing ). Am 16 ani si la inaltime am 1, 51 straight face. Vreau niste metode care m-ar ajuta sa cresc putin in inaltime. happy (Scuzati categoria).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FetitaTaDeCartier a răspuns:

Nu orea exista multe metode, incearca baschetul poate te va ajuta. Dupa mine nu prea conteaza inaltimea, cat timp sunt slaba ma multumesc cu asta laughing. Sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poartă tocuri, platforme.

| DaxFord a răspuns:

Exista o metoda cam scumpa, dar care merita sa o incerci. Zic scumpa, pentru ca costa cam mult carnea de vaca. Da, carnea de vaca. In urma cu 2-3 decenii, japonezii au introdus carnea de vaca in dieta lor. Ca si rezultat, populatia a crescut in inaltime in medie 5-7 cm.