| anonim_4396 a întrebat:

Peste 3 luni fac 14 ani. M-am masturbat acum cateva zile si dupa cateva minute simt ceva gen o furnicatura ma screm si iese un lichid tansparent si cand il frec pe degete devine deschis la culoare si este lipicios. Imi poate explica cineva plz? P.S Ce trebuie sa fac ca sa iasa sperma? Simti vreo durere sau ceva? dau FUNDA (va rog frumos fara raspunsuri negative)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil sa fie vorba de primele cantitati de lichid spermatic produs de niste organe de reproducere inca insuficient deznoltate care deocamdata inca nu au ajuns la dezvoltarea lor completa/finala. In mod sigur in cateva luni totul va intra in normal. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Poate organele tale genitale nu sunt inca pregatite sa faca sperma.

| KenNine a răspuns:

Nu stiu sa iti raspunda la aceasta intrebare deoarece n-am incercat pana acum asa ceva, dar din cate am auzit pot sa-i dau dreptate lui vocea, ca organele genitale nu sunt prgatite si iti sugerez sa nu te grabesti in asa ceva.Nu -i de joaca cu ceva asa ceva.

| Ionut621 a răspuns:

De ce vrei sa iasa sperma? (Sincer vreau sa stiu. Si nu fac misto) happy

| iPaladinus a răspuns (pentru Ionut621):

Vreau sa stiu si eu cum e (vreau sa simt si eu ca sunt barbat rolling on the floor)
nu rade plzz

| Ionut621 a răspuns (pentru iPaladinus):

De ce nu faci un test poate esti ipotent sad.

Adica ti-ai dat sus jos si nu iese nimic?

| mihai69 a răspuns (pentru iPaladinus):

Senzația e fix aceeași. Diferă doar cantitatea, culoarea și consistența lichidului care va țâșni mai târziu, după ce te vei fi dezvoltat complet.

| Escopăr a răspuns:

Da, trebuie sa te sinucizi.

| Guenji a răspuns:

Singura solutie esti ipotent