| AlinMilarez a întrebat:

poate ma ajutati si pe mine, sunt baiat, am 18 ani, aproape 19 si sunt virgin pentru ca am vrut ca prima data sa fie mai special. Am iubita de 1 an si deja nu mai are rabdare si vrea sa o facem...problema e in felul urmator: ea inainte o facea neprotejat caci iubitul ei era mai mare ca mine si stia sa se controleze la timp, si problema numarul 2 este ca vrea sa incercam oralul reciproc..acum ca stiti problemele eu va intreb asa: nu o sa fie dezamagita ca o fac cu prezervativ? Adica stiu ca fara e senzatie mai faina dar nu vreau sa ma risc din prima...si daca imi face oral eu fiind virgin nu ma voi termina foarte repede? Vreau sa dureze ceva si actul sexual caci sunt dispus sa o duc la orgasm si cu gura (sunt cam 90% sigur ca nu ma va tine cat sa o duc la orgasm prin sex)

6 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Mai bine vezi ca pana te coiesti tu sa faci ceva special se duce la altul sa-i dea ce isi doreste.
Ideal ar fi sa inceapa sa ia anticonceptionale daca tot aveti o relatie stabila si sa poti trece la treaba oricand. Dupa cate inteleg, deja fata nu prea mai are rabdare cu tine...

| HazelEyes77 a răspuns:

Foloseste prezervativ...in rest rationezi cam mult. Incearca si vei vedea ca totul vine de la sine. Vei stii instinctiv ce sa faci.

| kandaraki a răspuns:

1. te vei termina repede cu sau fara prezervativ.
2. tu nu poti/sti sa ii faci un oral fetei fiindca nu ai experienta.
Asa ca vezi cum faci, nu te stresa, totul va fi bine daca prietena ta tine la tine si te intelege, te va ajuta!

| sweetangels a răspuns:

Practica bate teoria. lasa filozofia

| cyupaku a răspuns:

Calculezi mult, fii practic si treci la actiune iar daca iese un copilas eu chiar vreau sa adopt unul

| alexandru0sorin a răspuns:

Man mi se pare ca iti faci prea multe griji, dai drumul actiunii daca te astepeti sa fie perfect din prima imi pare rau dar oricate pregaturi si masuri ai lua ceva nu o sa o ia bine. protejeazate, dar la oral nu prea are ce sa-ti dea din cate stiu numai tu ei, daca iti ofera. daca ii faci oral tu ei la femeie se simte usor cu nasul daca ceva en neregula dar intr-o relatie de 1 an nu ma astept sa ascunda asa ceva de tine. mai trebuie decat sai dai bice. nu conteaza ca nu te tine sa o duci la orgasm, asta se dobandeste cu timpul si nimeni nu ar trebui sa aiba asemenea asteptari dela un virgin pentru ca pur si simplu e greu rau.

nu-ti mai fa griji si porneste la drum cu putin noroc o sa ai atatea griji de nu te mai termini