| anonim_4396 a întrebat:

stau cu o fata ce a avut o relatie de 4 ani, este mai mica decat mare ca mine cu o luna. Eu am 17 ani, sunt virgin si vreau sa stiu un lucru care ma inebuneste si nu stiu ce sa fac.
Oare ea o sa fie dezamagita de mine ca sunt virgin? presupun ca nu o sa dureze prea mult actul sexual pentru ca nu am mai avut alte contacte sexuala cu o fata.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Stai linistit tinere, o relatie nu se baseaza pe un act sexual. Dezamagita de ce? Ca nu ai fost cu multe fete in pat? Stai linistit, totul va fi bine.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa nu iti moara la intrare.

| anonimutz a răspuns:

Ma nu cred ca pe ea o intereseaza daca ai experienta sau nu. Asta daca te iubeste. Daca vrea placere cred ca o sa fie dezamagita!

| neutrino a răspuns:

Spune-i adevarul si atunci ea va avea curajul sa te invete meserie.

| Felys a răspuns:

Si tu trebuie sa inveti de undeva, asa ca nu are de ce sa fie dezamagita, ii spui adevarul si temerile tale si daca intr-adevar tine la relatia voastra va face in asa fel sa depasiti momentul

| Iunona a răspuns:

Daca te iubeste nu are importanta cate fete ai avut sau nu in pat. Si chestia cu durata depinde de la tip la tip. Stiu pe cineva care virgin fiind l-a tinut 9 ore...concura cu viagralaughing. In fine, nu iti face griji. Dupa 4 ani de relatie ar trebui sa puteti vorbi deschis. Nu cred ca are de ce sa te refuze. Incearca sa ii spui asta si vei vedea ca va fi bine.

| o0ops_2090 a răspuns (pentru Iunona):

Ea a avut o relatie de 4 ani cu altul mai demult deci presupun ca are experienta.
Eu nu am fost decat maxim 5 luni cu o fata si nu am deloc experienta in sex.

| Iunona a răspuns (pentru o0ops_2090):

Nu conteaza experienta. Totul vine de la sine.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Eu zic ca e posibil chiar sa ii placa faptul ca esti virgin, si poate ca o vei satisface din prima, incearca-ti noroculwinking

| mirelushhh a răspuns:

Odata si odata tot trebuie sa iti incepi si tu viata sexuala sau nu?