| monder20 a întrebat:

poate o sa intalnesc persoanele care m-au ajutat la intrebarea trecuta.inca nu am putut vorbi cu acea fata pe care vreau sa o invit in oras,dar un bun prieten care stie ca imi place de ea, mi-a spus ca mai bine ma uit dupa altcineva, ca ea ar cam avea fite si zice ca a vazut-o cu baieti mai mari.chiar nu stiu ce sa mai fac,nu stiu daca sal cred,daca sa o mai invit in oras, puteti sa-mi dati un sfat, sau...stiu eu,altceva, va rog, sunt confuz total!

Răspuns Câştigător
| LostInBubble a răspuns:

Lasa-l pe prietenul tau. Tu o placi si asta conteaza. Vorbeste cu ea sau macar apropiete ca amic.
Trebuie sa incerci, si indiferent de raspunsul ei, tu afli ceva. Nu trebuie sa te lasi pentru ca s-ar putea sa pierzi ceva frumos.

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Scoate o in oras si vezi ce scoate din ea, cum se comporta, ce are de gand, tragi linie si analizezi

| RenataG a răspuns:

Mai in primul rand el poate fi gelos si stii mai bine sa afli pe pielea ta cum e ea decat sa ti para rau ca nu ai cunoscut o ..deci ia si invit o in oras.Multa bafta si sa ne spui ce ai facutbatting eyelashes

| monder20 explică:

O cunosc, este cu mine in clasa de 7 ani, si multumesc, o sa va spun daca imi iese cv, dar imi pare rau ca nu pot da mai multe funde...

| monder20 explică:

Baieti,sunt terminat, era ofata asa frumoasa si draguta, dar cred ca s-a cam suparat cadn i-am zis, mi-a spus hai lasa-ma cu din astea, am treaba..mereu cadn incerc sa discut ceva cu ea zice ca are treaba