| CoSmIn_4661 a întrebat:

Vreau sa invit o fata care imi place foarte mult de ea in oras, dar ma tem ca nu stiu ce subiecte pot aborda cu ea. dati-mi va rog niste indici cu ce as putea vorbi cu ea.Eu sunt o fire mai timida si de asta zic.

1 răspuns:
| Madilyn a răspuns:

Pai daca iti place de ea, inseamna ca ai vrea sa ai o relatie cu ea. Iar pentru asta, trebuie s`o cunoasti. Deci, iesi cu ea si incearca s`o cunoasti mai bine si las`o si pe ea sa te cunoasca. Discutati despre ce`i place, despre ce nu`i place, despre ce`ti place si ce nu tie, despre filme, muzica, despre excursii...despre prieteni.despre lucruri prin care poti sa-i descoperi calitatile si sa-ti dai seama ce fel de persoana e. Nu poti sa te iei doar dupa aspectele fizice. Poate tie pe dinafara iti place, dar cand descoperi ce e inauntrul ei, s`ar putea sa te razgandesti.
PS: Bafta si lasa timiditatea. Ca in unele cazuri s`ar putea sa ai de pierdut datorita ei. >big grin