| Sefulvostru69 a întrebat:

Salut TPU. Poți lua vreo boala cu transmitere sexuala daca eu sau partenera nu aveam nicio boala?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ati fost virgini amandoi?

| dullcat a răspuns:

Buna.Atat timp cat relatia este una normala, doar intre voi doi, raspunsul e nu.

| Hyperion7 a răspuns:

Evident că nubatting eyelashes

| VoidEternal a răspuns:

Poti, dar nu unul de la altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce ştiu SIDA se poate lua şi din vaccinuri, de pe capacul de toaletă etc. Dar dacă te refereai la altă boală, atunci nu cred că se poate lua. Cel puţin nu am auzit niciodată astfel de cazuri.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

"Din ce ştiu SIDA se poate lua şi din vaccinuri"=paranoia.

| GeorgeCazan a răspuns (pentru anonim_4396):

"Din ce ştiu SIDA se poate lua şi din vaccinuri, de pe capacul de toaletă etc."

SIDA din vaccinuri? Care sunt acele vaccinuri?
Postarea asta e de zmeura de aur TPU, dacă ar exista acest premiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgeCazan):

M-am referit şi la injecţii nu doar la vaccinuri, adică la seringi în general. Sorry big grin

| Miruna333 a răspuns:

Daca nu intretineti relatii sexuale cu alte persoane, nu

| FindMyName a răspuns:

Nu, nu puteți lua. Depinde dacă amândoi sunteți virgini