| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea mi-a spus ca o cam dor sanii cand o tin de ei in timp ce facem dragoste. Nu o strang tare deloc, doar ii tin fin. Inainte de a fi cu mine a facut atletism si antrenorul ei a pus-o sa mearga la sauna pentru a i se micsora sanii. Dupa logica mea se pot micsora doar temporar gen... prin deshidratare sau daca slabeste. Intrebarea mea este : se pot micsora sanii sau opri din crestere prin sauna? credeti ca din cauza saunei o dor? S-a programat la medic saptamana viitoarea, dar vreau sa stau linistit pana atunci. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Sincer nu stiu sa iti raspund in mod sigur. Eu nu cred ca e posibil asa ceva, dar mai stii? Totusi, durerea sanilor pot fi si din alte cauze, cum ar fi menstruatia sau late probleme mai grave, menstruatia fiind o problema temporala...
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| alexvanatoru a răspuns:

Da cred ca de la sauna e