| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Probabil ca unii stiti problema cu fata aceea cu care ma certasem si scrisem zile in sir pe TPU.M- am impacat cu ea si se pare ca incepe sa ma placa,deoarece m-a iertat si dupa episodul Acela o fata,,normala la cap" nu m-ar fi iertat,ceea ce e un mare plus pentru. mine. Iubitul ei nu exista (l-a inventat ca sa scape de mine).De ce zic asta? Pt ca:se prefacea ca vb cu el l-a telefon cand am apropiam de ea,am vazut ca se preacea,a pus-o pe colega(care e fiica profei mele de pregatire)sa mi scrie ca nu place,ca in vacanta asta pleaca la el in Germania, ca ala e mai dragut decat mine, iar eu am reactionat urat(am facut o imatura razgaiata, prin colega asta a ei)..Colega ei mi a trimis o poza cu un coleg de clasa,pretinzand ca este iubitul fetei,dupa care,cand mi am dat seama,mi a trimis o poza cu fiul lui David Beckham si eu chiar am crezut ca e iubitul,pana cand o fata mi a zis ca ala e de fapt,Brooklyn Beckham,m am convins singur apoi,cautand poze cu el,care erau aceleasi cu ce mi a trimis colega sa. Dupa un timp a venit ziua impacarii,cand a zis ca acea colega, era de fapt, ironica in tot ce a zis, si ca eu am fost disperat si nesimtit.In seara aia am comentat la o poza de ei zicand, ca e,, Draguta"si mi a raspuns.Eram entuziasmat.La cateva zile distanta m a adus acasa un domn,ff. bun prieten al meu,caruia I am zis toata povestea,fiind printer singurii care mi au deschis calea,ca sa zic asa.Ei bine, fatuca se plimba singura(nu I sta in fire), domnul acesta a zis:Ea e prietena ta? Eu zc da. Uite nici nu ti dau drumul din masina pana nu vb cu ea.A tras un pic de timp si a intors masina, special ca sa aiba timp sa vina ea la mine.Eu repede agitat,cobor din asina,intorc in fuga capul spre ea, acelasi lucru il face si ea, dar cand ea a facut asta, eu
am fugit fara sa o salut.tot in seara aia I am comentat din nou la o poza, mi a sters commentul.Domnul a zis ca am facut foarte urat ca nu am salutat o.Ieri cand am venit acasa ea era afara cu o prietena si se uita la mine, iar eu mi am pus gluga si am luat o la fuga.tTata,fiind cu mine a zis:de ce nu o saluti? Esti fraier si prost in aceelasi timp! Azi cand eram la plimbare cu cainele a trecut pe langa mine,u niste prietene,eu nu aveam de gand sa o salut, dar ea mi a zis,, buna!". Pana sa intru in casa m am intalnit cu un baiat din cartier, prietemn bun cu ea.Asa ca am ramas cu grupl.Am observant ca nu vb cu mine deloc,decat daca o bagam eu in seama,ma tachina, cand ii ziceam ca e frumoasa nu zicea nimic, sau cand faceam glume, nu prea radea.In schimb vorbea foarte mult cu celelate fete si cu baiatul asta,o data chiar l a lovit asa cu fundul,vorbeau despre revelion, iar eu le am zis:ma enerveaza ca nu bagati in seama, iar fta de care sunt indragostit Lulea a zis:te baga Andrei in seama, iar eu am zis:vreau sa ma bagati voi.ea nu a zis nimic.adevarul e ca ii am zis ca o plac, mai de mult, drept urmare aceasta m a testat ca sa zicem asa.eu am picat testele,prin insultele de genul,,copil imatur si razgaiat".s a rezolvat dar mi se pare ca nu prea ma inghite si nu sunt acceptat in grupul asta al lor pentru ca mint ca pleaca undeva si de fapt,nu pleaca,ca maine nu ies afara In cartier,si ii vad a doua zi.ce credeti,am nevoie de un sfat, eu chiar o plac, posibil si ea, va rog help!

Raspunsul tau aici...

.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii? Selecteaza 10987654321
Conţinut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam

.

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate trist modul in care actionezi cu atitudinea asta iti indepartezi prietenii si ramai singur cuc, fata e doar o pasarica, nu-i permite sa stearga jos cu tine mai rau decat o face acum, vezi-ti de viata ta las-o in pace si revinoti, esti penibil

| R0R0 a răspuns:

Ok.
Poate si fata te place, dar nu mai fugi de ea si salut-o. Se simte prost.
Si nu conteaza doar comm-urile de pe facebook. Vorbiti in privat