| justme_9207 a întrebat:

problema mea e mai delicata, nu prea vreau sa discut despre ea dar chiar nu am ce face is plictisit obosit si nervos toate de odata si nu vreau sa vorbesc cu un cunoscut.

Sunt impreuna cu o fata de 3 luni si am facut cam tot ce se poate face cu ea o iubesc ma iubeste totul e ok, DAR am un prieten care zice ca mi-a poate dezbraca si sa o si f*ta eu am pus pariu pe 1m cu el ca nu o va face frateso o pariat tot cu mine si un var de al lui o pariat pe el.4 milioane is pariate pe prietena mea ca ma inseala. Daca ar fi adevarat, sa ma despart de ea? Din prima tare sa o fac sa sufere? Sau asa mai incet?

Recunosc si eu voi suferi straight face chiar am pus suflet, imi va trece mie destul de rapid laughing dar cu ea ma intelegeam perfect si cu parintii ei. Totul era super. Pana acum, baiatu asta contra care am pariat e foarte convingator, atragator are tot cei trebuie dar ea zice ca ma iubeste.

Dar tot intrebarea mea ramane ma despart de ea rapid din prima? Cum o fac.salut, "x"? pai bine is eu si vroiam sa vorbim (chiar si fata in fata is in stare) m-am gandit ca nu ne mai potrivim? sau pot zice pur si simplu stiu ca mai inselat si pa si pusy tongue

Astept raspunsuri serioare, scuze ca am scris atata dar la nervi ce nu face omu.

Eu 17 ani. Ea 16. Stam apropiat, fara mine nu iasa din casa(din cate stiu:@ daca stau sa ma gandesc nu prea stiu ma poate minti). Si ma inteleg super bine cu ai ei ea cu a mei. Deci zici ca suntem casatoriti laughing Chiar daca nu vreau asta! relatie acolo de vreun an maxim. Dar ma gandeam mai bine aflu acum de la un tovaras daca ma inseala decat mai tarziu de la un strain straight face. Eu am ales aceasta cale!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

rolling on the floor)) Loolllll! laughing U made my night! laughing
Pai de ce nu ne-ai chemat si pe noi sa pariem? Asa de bine imi statea cu niste milioane in plus laughing Deci,parerea mea este ca chiar daca te inseala,sa stii ca nu este faptul ca nu te iubeste sau nu tine la tine,ci pentru faptul ca ea nu ar vrea sa rateze ocazia aceasta de a fi cu un tip''convingator,atragator'' in momentul in care acesta ii face propunerea. Nu cred ca ar trebui sa te desparti. E nasol,dar si tu esti de vina fiindca tu iti ajuti ''prietenii'' s-o faca sa te insele. gandeste-te si tu un pic cu capu acela ca nu-i de piatra! *cred*. Daca tu zici ca nu vrei sa te casatoresti cu ea,atunci macar cat timp este impreuna cu tine sa nu vrei ca altii sa se dea la ea sau macar sa nu o supui la teste din astea. In locul tau daca un ''prieten'' imi zicea sa fac un pariu pe tema asta,cred ca statea o vreme prin spitale. Nu fi moale si nu-i lasa pe toti sa se bage intre voi. Daca tii la ea,nu-i fa din astea. Acum daca se intampla ce ati pariat,gandeste-te ca e vina ta, si nu a ei, si ar trebui sa-i fi aproape. Bn. bye

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Stupid,tampeste de stupid.Tot tu cazi de fraier daca se intampla cum spera amicu ala(alt stupid).Nu e problema delicata,ai facut-o tu toata cacaoa si atat.

De-ar fi fata cu capu' pe umeri si la locul ei, si dupa un timp sa afle de asta, si sa fie suficient de desteapta incat sa nu se mai complice cu tine.

| DeeaMarry a răspuns:

Urat, foarte urat din partea tastraight face.
NU e un animal, nu e un trofeu pe care poti pariastraight face.
Eu una ma indoiesc ca o sa te insele.
Daca o sa te insele, poti sa ii spui pur si simplu ca ai aflat ce a facut si ca nu mai vrei sa fii cu ea.
Daca nu o sa te insele, o sa regreti amarnic ce ai facut:p. Un lucru va fi sigur:ea va afla intr-o zi, iar in ziua aia va trebui sa te asezi in genunchi ca sa te ierte(si nici asa nu garantez ca te va ierta!).
Puteai sa o testezi in multe alte feluri, dar nu asa:p. Puteai sa intri pe id-ul ei sa vorbesti cu baieti, puteai sa iti pui un prieten sa o invite la un suc, sa vezi daca merge(si daca da, daca iti spune si tie) etc.
Nu mi-o lua in nume de rau, eu nu vreau sa te jignesc, insa ca fata iti spun ca, daca mi s-ar intampla asa ceva, nu as mai vrea sa aud de prietenul meustraight face

| florg78 a răspuns:

Viata e atat de ...incat e pacat sa tio irosesti cu astfel de pariuri si tot felul de ginduri.gindestete ce se poate intampla daca ia nu face sex cu respectivul si afla de pariul facut de tine(e posibil ca el sa aiba tot interesul sai spuna daca pierde pariul si atunci pierzi oricum).cum crezi ca se va simtii? dc nu incerci sa te bucuri de ceia ce ai fara ati complica singur viata,fara ai intinde ei capcane, pentru ca e posibil sa poata ceda din varii motive, dar asta nu inseamna ca nu te iubeste ci ca poate avea o scapare de moment.ideea e ca nu ar trebui sa va jucati cu viata, cu sentimentele.

| Frumushica96 a răspuns:

Eu nu sunt de acord eu asa cred ca ar trebui sa ii spui imi plare rau inca imi place de tine dar daca m-ai inselat nu mai vreau sa te vad in fata mea pa eu asa as face da mno oricum tu faci cum vrei tu pentru ca e viata ta in joc viata iubitei tale si a iubirii dintre voi dar oricum eu iti doresc mult succes si multe reusite.pa pa...a da si multi pupicikiss

| Alrawan a răspuns:

Sa ne spui si noua ce s-a intamplat pana la urma puppy dog eyes

| EncoreAbcd a răspuns:

O_0 deci eu ca fata sincer nu sunt deloc de acord cu testele astea stupideeeee! straight face cum sa faci asa ceva? iti dai seama ca orice ar fi toata vina cade pe tine tu esti de vina, cum poti face asa pariu inseamna ca nu o iubesti suficient din moment ce o dai sa faca sex cu ''prietenul'' tau T_T. Sper ca fata sa nu cedeze la acel ''macho'' si sa afle de pariul tau laughing