| AhoraMomo a întrebat:

Recent am intretinut sex oral cu prietena mea fara rezervativ, ea m-a agatat putin cu dintii in timpul actului si am atentionat-o sa aiba mai multa grija cu dintii dar cred ca totusi m-am ales cu un fel de iritatie sau ceva de genul pentru ca a doua zi dupa am avut o sensibilitate la nivelul capului penisului si dupa a inceput sa ma gadile putin in momentul in care atingeam acea zona. Am observat ca au aparut niste bubite foarte mici aproape invizibile la gatul penisului si am aplicat niste crema de galbenele dupa ce am curatat bine zona cu sapun si apa calda. Credeti ca e doar o iritatie si trece de la sine?

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Roaga-te sa nu apara mancarime.

| MValentin a răspuns:

In fiecare seara spala te si clateste cu ceai de musetel. Va trece de la sine