| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Acum doua saptamani prietena mea mi-a făcut cu dinții (din greseala) niște rani le capul penisului. Eu le-am văzut după doua zile (nu m-a deranjat si nici nu am fost atent la baie daca am ceva sau nu) si am zis ca vor trece.
In aceasta seara uitându-ma mult mai atent am vazut ca acele 'rani' s-au mutat pe toata suprafața 'capului'. Inițial erau niste urme mici si care au fost făcute de dinte dar acum sunt pur si simplu bubite mici si rosii. Pe mine nu ma deranjează si nici nu am avut vreun disconfort in aceste zile.
Ce ar putea si si cum as putea trata? (nu am avut vreun contact intim cu ea. A fost putin oral. Sa nu se înțeleagă ca ar fi apărut in urma unui contact sexual neprotejat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Întreabă-l pe Raven de la "Dragoste si sex"...

| relian a răspuns (pentru floresdemayo):

Flores ce mai faci femeie, ce mai spui laughing

| relian a răspuns:

Nu ai nimic, muscaturile chiar si usoare, au urmari si dupa cateva zile, or sa treaca stai linistit.
E bun ca are cine se juca laughing next spune-i sa o ia mai usor ca nu-i os, sa roada si ea mai mult cu buzele laughing

| Zuzu1991 a răspuns:

Esti sigur ca prietena "ta" e NUMAI a ta?!? big grin
nu vreau sa te sperii, dar eu cam am dubii tongue