| CatalizatoareOradea a întrebat:

Salut TPU! :* Revin cu o intrebare legata de bile, acum 2 saptamani m-am întalnit cu o fata de-mi zicea ca ii place cu bile in ea si cu toate nebuniile, am inteles ca este periculos pentru barbati sa bagi bile in tine asa la nesfarsit dar nu inteleg cum le scot dupa pentru ca eu as fac orice pentru aceasta femeie si nu inteleg ce sa fac, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La cate fete si femei sunt pe lumea asta, te-ai oprit la ultima "parasuta", pentru care ti-ai nenorocii penisul?
Ce naiba-i rau cu tine?

6 răspunsuri:
| Fonk a răspuns:

1.nu stiu la ce bile te referi
2. dacă si le baga in p! sd@, cel mai probabil e c*v@.
3.cautăți alta intreaga la minte

| anonim3247 a răspuns:

Bilele se folosesc pe penis subțire sau care nu e gros.

| anonim3247 a răspuns:

Dacă o femeie spune că vrea cu bile înseamnă că bărbatul are penis subțire.

| Fonk a răspuns (pentru anonim3247):

Ok mam prins, deci o ras de el, daca ii de aia ce are experienta

| sofisis a răspuns:

Ma da voi sunteti putin asa....cu capul. De ce curva sau parasuta o femeie care are anumite preferinte in materie de jucarii sexuale?
Voi sunteti toti d-aia de doar stati pe spate, cu lumina stinsa si cu hainele pe ei?
Bilele au ca scop cresterea placerii. Se introduc in vagin si in timpul actului sexual se misca inauntru.
Nu vad ce anume ar putea sa fie periculos pentru tine...

| Miruna333 a răspuns (pentru sofisis):

Ei au ramas in Evul Mediu si nu gandesc. Sexul e tabu la ei. ce sa faci.