| Ancuta59 a întrebat:

Sa incepem. o prietena mi-a facut cunostinta cu un baiat...am vb pe facebook iar el o spus sa mergem la mall:* am 13 iar asta este prima mea intalnire cu un baiat :X:X:X
As vrea sa stiu cum sa ma imbrac. daca sa ma machiez cum sa il abordez
big grinbig grinbig grin
Funda pentru cel mai bun raaspuns
PA'PA

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Pai fiind vara, niste pantaloni scurti si un tricou/maieu + sandale, balerini, tenisithinking Macheaza-te putin, sa nu fie strident. Putin tus eventual sau putin fard sa se asorteze cu hainele+mascara si un luciu de buze decent.
Cum sa il abordezi? pai lasa-l pe el sa te abordeze. Tu incearca sa fii tu, cat mai naturala si restul vine de la sine. Bafta>big grin

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

O fustita si-un tricou sau o camasuta asta e tot ce iti trebuie

| ProjectJackpot a răspuns:

La 13 ani nici macar nu ai acces la FB.Si nici nu ar trebui! Vezi-ti de scoala, prieteni, familie si uita de baieti, FB, sex salbatic sau de afisul ala urias din baie care-l infatiseaza pe Lord Vader in boxeri! Aoleu, acum vad. Te si machezi la 13 ani?! Nu iti place naturalul? Pai, la 17 ani o sa-ti pui silicoane si-o sa ai sanii mai mari decat ai Pamelei! Te sfatuiesc sa-ti inchizi FB-ul, sa nu-ti mai dai intalniri cu baieti, ci doar sa-i faci prieteni buni si nimic mai mult!

| Aly28 a răspuns:

BunahappyIti poti lua un top simplu,cu o fustita cu talie inalta,si un bolero pe deasupre,cu un colier dragut
jeansi,top,si o brosa poate
sa te incalti cu balerini,sandale joase/platforma:X
iar in privinta machiajului sa fie unul natural deoarece esti mai micuta-fond de ten(daca ai nevoie), putin fard, rimel si un alsam de buze/gloss colorat
succes:*

| Ancuta59 explică:

Multumesc!