| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

sa nu spuneti ca sunt cam mic si sa ma ocup de scoala, Dar la 10 ani cam ce marime la penis trebuie sa ai? happy Fara raspunsuri de gen: 1. mm. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TaviCompany a răspuns:

Poi hai sa-ti explic...Depinde,, ca marimea penisului difera de la om la om dar normal ar fi ca sa ai cam 2-3 cm maxim 4 si daca ai 5-6 cm inseamna ca esti anormal funda eu am de 2 cm cand nu e sculata si cand se scoala estge cam de 4 cm asta e funda!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Tu la 10 ani deja te gandesti al **** ta?laughing) esti bolnav, la 11 ani te pomnesti ca o sa vrei sa le-o tragi al fetelaughing)

| Edwward a răspuns:

Lasa penisul in pace ca oricum nai sa faci sex de la varstra aialaughing

| Sinistratu a răspuns:

In ce anturaj stai de te gandesti la asa ceva?

| Vlad201296 a răspuns:

Chiar nu ar trebui sa te intereseze asta deocamdata. Eu la 10 ani ma jucam cu puta in nisip. Sfatul meu: Traieste`ti copilaria pentru ca o sa-ti fie foarte dor de ea.

| alexstb a răspuns (pentru Vlad201296):

Vlad ai mare dreptatewinking imi este dor de copilarie sad

| meirosu1 a răspuns:

10 cm