| agentmarius007 a întrebat:

Scuze ca postez aici, dar asta e sectiunea cea mai activa. De ceva vreme caut o melodie. In videoclip este vorba despre o gasca de tineri pictati cu alb si negru, gen scheleti care merg pe strada cu o masina, se dau cu skate-uri si au ceva forme de grafitty pe care le picteaza prin oras. Spre sfarsit este o scena in care se saruta 2 pe acoperisul unei cladiri. Din pacate nu mai stiu niciun vers concret sau linia melodica, dar stiu ca iubeam melodia aia cand eram mai mic.

Răspuns Câştigător
| Steefann a răspuns:

Lilly Wood & The Prick - Prayer in C
https://www.youtube.com/watch?v=JrlfFTS9kGU

| agentmarius007 explică (pentru Steefann):

Pfoaaai meeeeersiiiiiiiii! Mama cat am cautat-o laughing)) Esti cel mai tare!

1 răspuns: