| Loveyourself a întrebat:

(scuze pentru categoriebig grin)la jocurile de pe facebook imi arata ceva despre bani fb si mi-e frica sa fac acolo nu stiu ce, daca va jucati, happy pets sau asa ceva ca sa cumpar alte animale se intamla ceva?!? va rog rasp, dau funda

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Pai sa stii, cam toate jocurile d pe facebook trebuie sa folosesti bani adevarati pentru niste lucruri mai scumpe ca de exemplu rochii, bijuterii, animale etc. Banii fb sunt acele credite care poti face rost tot cu bani adevarati. Eu una insa evit sa cumpar lucruri cu creditele fb pe jocuri. Daca ai credite Fb poti sa-ti cumperi animalele respective, tinand cont de cate credite Fb costa respectivul. Parerea mea este sa nu cumperi credite Fb si sa joci jocul cum sti u mai bine.

| Alexaa_Marryutssa_1989 a răspuns (pentru ViVi99):

Eu am 150 de bucks pe happy, de cand mi a dat vara..defapt la toti jucatorii happy ne a datwinking

6 răspunsuri:
| armygirl a răspuns:

| LetyPayne a răspuns:

Pai numai daca ai bani fb ai voie sa cumperi unele lucruri.Restul sunt cu bani normali.Vezi pe happy pets unele sunt cu bani fb vezi ca scrie.Si la restul jocurilor.

| Viorel_Baa_Nu_1981 a răspuns:

Joaca liniistita si poti sa iti cumperi orice
banii fb trebuie sa ii cumperi cu bani reali... daca nu ai bani fb iti poti alte chestii nu are rost sa iti ie bani fb

| Alexaa_Marryutssa_1989 a răspuns:

SI eu joc happy, acolo e sa iei bani verzi, daca joci alte jocuri, nu e nimic rau, eu am incercatwinking

| BiutzaBia555 a răspuns:

Pai... La cam toate jocurile de pe facebook trebuie sa platesti bani adevarati, dar stiu cateva jocuri in care nu ai nevoie de bani adevarati : Barn Buddy sau Pet City ori Happy Family.
Cu siguranta ai auzit pana acum de ele, deci... sper sa le incerci