| PINKPERX2 a întrebat:

se apropie craciunul... am un buget de 400 ron... ce pot sa ii cumpar prietenei mele? unde sa ii dau cadoul?

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Ceva ce sa ramana
nu parfum, ciocolata ori flori
Bijuterii sau lucruri ce pot fi pastrate

| XxBlueRosexX a răspuns:

Pai uite ce ii place unei fete: un lantisor de argint, o bratara de argint, un ursulet de plus, un parfum, un set de cosmetice, un set de parfum spray deodorat, un set de gel de dus sapun si parfum(preferabil Camay), un inel de argint, un lantisor sau o pereche de cercei cu initiala numelui ei, un ceas, un tablou mediu din sticla cu poza voastra, un completin intim (chilotei sutien si un fel de camasuta transperenta deasupra, rosu) o perna in forma de inimioara, o cutie de bijuterii din catifea, o esarfa de matase si inca ceva langa(alegi tu)etc. Iar cadoul il pui sub brad la tine sau la ea si ii spui"Uite mai devreme m-am intalnit cu Mos Craciun si mi-a dat asta" surprindeo asta i sa ii placa. Funda?

| Seby90 a răspuns:

I-ai o lada de bere, si beao in cinstea ei spunandu-i ca-i frumoasa, fa-te praf si pup-o.

Sincer, 400 ron cam mult... o sa aiba asteptari mai mari pe viitorwinking.

| RAY a răspuns:

Sasi spun un secret, simntul care este cel mai bine memorat este mirosul, i poti cumpara un parfum, sunt sigur ca isi va aminti mereu, recomand 1 milion

Răspuns utilizator avertizat
| IuliaRoxana a răspuns:

Ooo 400 RON.Pai ai putea sa ii iei o rochie draguta sau o bijuterie ceva

| Chelios_Chev_1994 a răspuns:

Ii poti face un cadou moca adica, dragostea ta. In rest de acel buget o poti rasfata la un salon de infrumusetare sau o poti scoate la o cine romantica.