| iuliatntbumbum3107 a întrebat:

vine craciunul si trebuie sa-i cumpar prietenei mele cele mai bune un cadou... dati-mi niste idei. trebuie sa mentionez faptul ca am un buget destul de mic dar totusi vreau sa fie ceva special pentru ca merita big grin

Răspuns Câştigător
| eusunteusituestitu20 a răspuns:

Fa chiar tu ceva pentru ea!:* Scriei o felicitare frumoasa in care sa iti exprimi sentimentele, poti adauga o chestie mica acolo, ceva de Craciun.

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Ceva specific de craciun dar si prieteniei voastre ar fi cadoul perfect.

| pisicutzamik a răspuns:

O bratara de argint!

| Kazumi a răspuns:

O felicitare, o oja sau un parfum asta merge