| Ccoorrnnee a întrebat:

Se apropie Craciunul si vine perioada cadourilor.As dori sa imi dati niste sfaturi cu ce as putea sa-i cumpar prietenei mele(e cea mai buna prietena a mea).
Celui mai bun raspuns ii dau fundita! Multumesc celor care ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Hm... :-\ Nu stiu,tu o cunosti mai bine.
Dar, in general, ai putea sa ii iei vreo decoratiune de craciun, un ornament, specific Craciunului, gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres Sau ai putea sa ii iei vreo bluza, niste accesorii (daca vrei sa fii tot in tema Craciunului ai putea sa ii iei niste cercei in forma de bradut, mos craciun, fulgi de nea, etc. Ai putea sa ii iei si o cana cu cea mai buna prietena, sau un ursulet dragut.
Du`te prin magazine si sigur gasesti ceva dragut.Bafta la cumparaturi! :*

1 răspuns:
| Ciuuf a răspuns:

Pai intreba-o ce ar vrea sai aduca Mos Craciun...da asa in gluma.Si ea iti va zice.winking Succes