| Imbersagoconti a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum pot sa excit o fata? Sunt la inceput.

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Fă-i clătite.
Mrrrrrr.

Răspuns utilizator avertizat
| anonima0101 a răspuns:

Lasa-te dus de val. rolling on the floor

| Misfits a răspuns (pentru anonima0101):

Si daca se ineaca, iei vina asupra ta?

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Pai mai, sarut-o, mangai-o pe sani, fizionati filme xxx, totul va veni de la sine, nu e nevoie sa ai un plan, sau daca il ai, nu il vei folosi. happy Bafta!

| DAnc3 a răspuns:

Lingei nasul, merge de fiecare data, sau bate-o usor peste urechi.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai daca esti la inceput trebuie sa o saruti? cred ca de aici trebuie sa pleci.

| Leerix a răspuns:

O iei de mana, ii zambesti cald in timp ce o privesti intens, senzual, cu dragoste, ii soptesti cuvinte frumoase (pe care le simti, nu pe care ar vrea sa le auda), o saruti tandru, senzual, pasional, indelungat, o strangi in brate intens, o lipesti de tine si iti plimbi mainile pe trupul ei in timp ce o saruti pe gat si asa mai departe... In orice caz, lasi totul sa vina de la sine, sa nu fie nimic fortat sau planificat. Din cand in cand trebuie sa mai faci si o mica pauza intre sarutari sau mangaieri, trebuie sa o faci sa te doreasca din ce in ce mai mult. Trebuie sa fii tandru, seducator si pasional.

| barbye123 a răspuns:

Sarut-o, maseaza-i sanii vei auzii un"ahh" laughing si gata