| anonim_4396 a întrebat:

Stateam cu prietena mea, este virgina si imi atingeam penisul de organul ei pana mi- am dat drumul, tin sa precizez ca am dat drumul pe ea nu in ea, si este virgina... acum ea este foarte speriata, se poate intampla ceva? este virgina, isi poate face testul de sarcina, SE POATE INTAMPLA CEVA? FUNDA!
Ea este speriata si imi zice ca daca a intrat inauntru ca daca nu stiu ce... ce sa fac? se poate intampla? eu stiam ca trebuie sa o dezvirginezi, si ca sa faci ceva trebuie sa-ti dai drumul inauntru, nu? daca e virgina eu stiu ca nu se poate intampla nimic

2 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Avand in vedere ca nu ai fecundat-o nu s-a intamplat nimic, stati linistiti. Nu aveti de ce sa va ingrijorati.

| sebysebyca a răspuns:

Aoleo,deja e gravida! nu puteai si tu sa-ti atingi pe nisul de niste sarma ghimpata sau niste urzici?