| anonim_4396 a întrebat:

Stateam cu prietena mea, este virgina si imi atingeam penisul de organul ei pana mi- am dat drumul, tin sa precizez ca am dat drumul pe ea nu in ea, si este virgina... acum ea este foarte speriata, se poate intampla ceva? este virgina, isi poate face testul de sarcina, SE POATE INTAMPLA CEVA?

11 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Daca doar ti-ai dat drumul, n-are nimic. Atat timp cat nu ati facut sex, n-are ce sa i se intample.

| Anonimul9393 a răspuns (pentru Elvina):

Nu stiu cum sa spun, ne-am frecat unul de celalalt, si mi-am dat drumul pe ea, in afara, ca sa se intample ceva trebuia sa fie inauntru si sa nu mai fie virgina, nu?

| Anonimul9393 a răspuns (pentru Elvina):

Ca sa se intample ceva trebuia sa imi dau drumu in ea nu? dar eu mi-am dat pe ea, ea imi zice ca daca a intrat vreunu ca daca nu stiu ce... dar ea e virgina si, ca sa se intample ceva trebuia sa nu mai fie si sa imi dau drumu in ea, nu? si testul de sarcina il poate face daca mai e virgina? eu zic ca nu...

| Elvina a răspuns (pentru Anonimul9393):

Da. Ca sa nu mai fie virgina trebuie sa o penetrezi.

| Elvina a răspuns (pentru Anonimul9393):

Nu, sa stea linistita. E virgina si nu e insarcinata, daca e asa cum povestesti tu.

| Anonimul9393 a răspuns (pentru Elvina):

Am citit pe un SITE si zice ca poate ramane insarcinata chiar daca este virgina si daca mi-am dat drumul pe organul ei, daca sperma a atins vaginul crying(( SUNT FOARTE SPERIAT VA ROG AJUTATI-MA

| Elvina a răspuns (pentru Anonimul9393):

Ce zici tu e imposibil, dar sa-si faca un test de sarcina si gata.

| Anonimul9393 a răspuns:

Sa zicem ca am dat drumul pe vaginul ei, ea zice ca a intrat ceva ca nu stiu ce... se poate intampla ceva? Eu stiam ca trebuie sa fie bagata in vagin si sa-mi dau drumul in el... nu in afara lui, si ea inca e virgina isi poate face testul de sarcina?

| lulus9695 a răspuns:

Stai linistit atat timp cat sperma nu a intrat in vagin nu ai de ce sa iti faci probleme ca sa ramana insarcinata trebuie sa existe o penetare si sa iti dai drumul in ea mult noroc funda?

| deea_6544 a răspuns:

Pai daca nu ai dat drumul in ea nu se intampla nimic! ok?

| Pukca a răspuns:

Hmm. Daaca ti-ai dat drumuu pe ea. si sperma nu a ajuns in ea. este totul ok. Stati linistiti