| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, 18 ani, am avut nenumarate contacte sexuale pana acum, dar recent am incercat cu partenera sa facem sex anal, primele dati a fost ok, dar acum cateva zile cand am incercat iar presupun ca s-a rupt ata de la penis, deoarece a tasnit foarte mult sange. Am facut pauza cateva zile si am facut-o din nou normal si nu m-a durut deloc nici nu mi-a curs sange, iar in seara aceasta cand am incercat sa facem iar, m-a usturat varful penisului si a inceput iar sa imi tasneasca sange. Tin sa precizez ca fiecare contact a fost cu prezervativ in afara de cele anale, dar ne-am lubrifiat bine.
Ce ma sfatuiti?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te sfatuim sa mergi la un control medical, o rana deschisa, sange si fecale nu fac deloc o casa buna

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai procedat contrar tuturor recomandarilor. Sexul anal se intretine intotdeauna doar cu penisul protejat de prezervativ, fiindca zona anala dar mai ales interiorul colonului abunda de culturi micobiene si bacteriene fiind o sursa permanenta de infectii dintre cele mai grave. Nimic nu poate fi mai "groaznic" si de inchipuit decat un penis sangerand aflat in acel loc de-a dreptul infect/mizerabil indiferent de igiena mentinuta. Te-as sfatui sa iti faci niste analize si cu cat mai urgent cu atat mai bine. Sfaturi mai concrete, complete si probabil autorizate le poti primi de la un medic urolog. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

In momentele in care ati facut sex si ti-a curs sange de la penis, inseamna ca ati fost amandoi prea uscati si te-ai fortat sa o penetrezi.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Ce înseamnă lubrifia bine? Din moment ce ai sângerat abundent nu cred ca a fost suficient.1 folositi prezervativul, 2 Sunt lubrifiante speciale pentru sexul anal ce conțin niște substanțe ce ajuta la relaxarea sfincterului si dilatare. Ar fi bine sa le încercați, 3 clisma este imperios necesara în practicarea sexului anal.

| Livelord a răspuns:

Mai lubrifiati-va si creierul inainte de a copia imaginile nemaipomenite pe care le-ati vazut in filmele cu 'armasari'. Va sfatuiesc sa va informati inainte de a avea senzatii tari si maronii.
Intr-adevar, mi-e mila de fetele cu care ai avut parte de 'nenumarate' contacte sexuale pana acum.