| Mario_5062 a întrebat:

..Sunt foarte suparat si dezamagit.sa va explic cum sta treaba.Eu cu o fata eram impreuna dar acum totul s-a schimbat. Cea mai buna prietena a fetei cu care eram eu impreuna a facut-o sa ne desp si sa aleaga alt baiat si eu am ramas pe dinafara.Chiar am fost foarte dezamagit ca s-a lasat influentata de prietena sa cea mai buna si sa aleaga alt baiat care la randul lui baiatul acela e in clasa cu mine si sta cu mine in banca.Bine statea ca ne-am certat. Sunt distrus

Răspuns Câştigător
| Diana_7551 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa treci peste, pentru ca daca a facut acest lucru fata aceea poate nu te merita si sigur nu tinea la tine asa cum credeai tu ca tine. Intotdeauna trebuie sa pierzi o lupta cu capul sus. Eu iti dau un sfat: incearca sa treci peste si sa mergi mereu cu capul sus. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat.

2 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai las-o sa plece daca te-a placut cu adevarat se va intoarce la tine si va observa prostia pe care a facut-o

| Bububebe a răspuns:

Nu prea stiu ca sa iti spun dar cred ca daca s-a lasat asa usor influentata nu tine asa mult la tine.Imi pare rau pentru tine, dar asta e parerea mea.