| dimofte3alex3 a întrebat:

sunt inca virgin si am 16 ani as vrea sa imi incep viata sexuala dar imi este un pic frica pentru ca nu stiu ce poate zice partenera(e pre mic, sau alte chestii)cum as putea trece peste acest dubiu?

Răspuns Câştigător
| Oxygene a răspuns:

Nu are sens sa iti faci probleme de genul asta. Cu siguranta, si partenera ta gandeste in acelasi mod: "am sanii prea mici, sunt prea grasa, oare ce o sa zica iubitul meu cand o sa ma vada dezbracata, daca nu ii va placea, etc etc." Cel mai bine ar fi sa discuti cu partenera ta despre subiectul asta, treceti peste prejudecati si faceti ceea ce simtiti. Dar faceti cu cap. Nu uitati de protectie! Succeshappy

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Hmm...presupun ca este doar un singur mod de a afla, nu? laughing

| paynehunter a răspuns:

Mai bine stai in barlogu tau pana pe la 18 ani, si eu fac 16 ani in decembrie si am reusit performanta de a nu avea prietena pana in momentu astalaughing...dar in caz ca o faci si ai sa o faci sigur, indiferent de ce zicem noi, macar protejeazate.

| stapanullumii a răspuns:

De la 16ani. straight face. deja?