| cocolinosef a întrebat:

Sunt indragostit de o fata, ea stie si si-a facut prieten acum 2 zile. Ea zice ca ma place dar nu ca pe un iubit. Vreau sa vad si eu ce ziceti voi.

9 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ce să zicem?
Ți-a zis ea tot.

| RetardedRacoons a răspuns:

Cum sa te placa ma daca stai sa-ti faci poze cu masinile altora, e penibil.

| cocolinosef explică (pentru RetardedRacoons):

Esti sigur ca e masina altora?

| RetardedRacoons a răspuns (pentru cocolinosef):

Ai 14 ani, ori e masina altora ori e a lu tac-tu, tot penibil e.

| cocolinosef explică (pentru RetardedRacoons):

Nu da cu parerea pana nu stii exact ce varsta am. Daca nu stii sa raspunzi cum trebuie, numai iti baga nasul aiurea.

| AlinnJe a răspuns:

Inseamna ca te place ca prieten laughing
nu iti mai face sperante daca a zis nu ca un iubit oh go on

| icEmaN10 a răspuns:

Pai eu zic sa incerci la ea pana numai poti sau iti zice ea sa terminiwinking Crede-ma merita!

| cocolinosef explică (pentru icEmaN10):

Nu stiu ce sa mai fac...

| Ingerasulinocent a răspuns:

Cred ca te supune la un mic test sa vada daca te lasi asa usor, lupta pentru ea, arata-i ca o iubesti. Si cred ca ar trebui sa te informezi despre iubitul ei...S-ar putea sa nu fie chiar iubitul ideal.