| ZokoZEW a întrebat:

Salut TPU! Sunt intr-o relatie cu o tipa de aproape 4 saptamani, vorbim in fiecare zi. Numai cand o intreb daca vrea sa iesim afara, cauta scuze, tot felul de scuze banale iar pe mine ma enerveaza chestia asta... Nu ma pot obisnui cu o persoana daca o sa vorbesc doar pe retelele de socializare. Ce credeti ca as putea face?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Imi pare rau sa iti spun dar o relatie online de fapt nu prea se poate numi relatie.Sigur sunteti pe aceeasi pagina? E clar ca ea gandeste si simte diferit fata de tine.Mai bine ti-ai cauta pe cineva care abia asteapta sa va vedeti in real life, asa cum e si normal, o fata careia nu ii este jena sa se afiseze cu tine in public.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu-ți convine situația, schimba partenerul de conversație.

| sammie a răspuns:

Și-a pierdut interesul. Sigur e d-ăla care umblă cu una și e împreună cu alta.

| Miruna333 a răspuns:

Sa comunici cu ea si sa ii explici acest lucru. Clar are motivele ei de ce refuza sa va vedeti. Insa dupa 4 saptamani sa nu va vedeti deloc, e cam exagerat.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Dacă nu te simți bine alături de persoana respectivă, eu spun ca este cazul să te indepartezi de ea. Nu este in regula sa stai lângă persoanele care nu îți aduc niciun beneficiu in viața, ba mai mult, te trag si pe tine in jos după ei.

| JohnnyPacate a răspuns:

Bro nu esti primul caz in care femeia ta e calarita de altul. imi pare rau, schimbo