| SatanaM a întrebat:

Sunt intr-o relatie de aproape 8 luni si imi place de o alta fata, ca prin minune e fosta mea...
Oricum relatia noastra a devenit cam toxica si chiar nu stiu daca e alegerea potrivita sa ne despartim.
E de precizat ca fosta inca ma place.
Voi ce ati face? *DAU FUNDA*

Răspuns Câştigător
| Hellboy96 a răspuns:

Ramai cu cea care te face fericit, care este acolo când ai nevoie, care te sprijină, care te susține în ceea ce faci si care ar da totul pentru tine. Dacă fosta ta simți ca le are pe cele de mai sus, fii cu ea. Sănătate!

4 răspunsuri:
| numacunosti99 a răspuns:

Ramai cu fata care te face mai fericit.Gandeste-te ca ai terminat relatia cu fosta dintr-un motiv, dar daca crezi ca puteti trece peste, just do it! Eu daca as fi in locul tau, cred ca m-as intoarce la fosta.(am fost intr-o situatie asemanatoare).Iti urez bafta!

| Freya1 a răspuns:

Nu trebuie sa fi cu nici una.
Dacă de fosta te-ai despărțit e clar ca nu a mers si ca ceva probleme ati avut, iar tu nu ai certitudine ca va merge sau ca nu se va repeta.Iar cu fata actuala nu mai ai de ce sa fi ca daca aveai sentimente sincere pentru ea nu te mai indragosteala de alta.

| Sofer a răspuns:

Ramai cu actuala. ce aveti cu fostele nu am idee.

| Andreeush a răspuns:

Ea te place, dar întrebarea ar fi, tu o mai placi pe ea?
Nu fi cu cineva doar pentru a nu rămâne singur.