| highheadshot a întrebat:

Acum 2 luni am avut o relatie cu o fata, iar dupa ce relatia s-a terminat mi-am vazut de viata mea si imi cautam mereu altele, iar fosta ma batea la cap si imi zicea"vrei sa stai cu aia?", "ia zii iti place de aia?", "ce iubita mai ai?" si asta se intampla si in ziua de azi, voi de ce credeti ca face asta? De precizat este si faptul ca ea a vrut sa terminam relatia.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cred ca nu vrea sa te lase sa mai ai vreo relatie,sau pur si simplu,e geloasa, si proastahee hee. Zii sa isi vada de treaba, ca tu nu ii zici cu cine sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca inca tine la tine, din moment ce vrea sa afle toate noutatilebatting eyelashes

ai incercat sa vorbesti cu ea despre chestia asta? Intreab-o care e motivul pentru care o intereseaza asa de tare.

| highheadshot explică:

De fiecare data cand o intreb de ce o intereseaza pe ea lucrurile astea imi zice ca nu o intereseaza, doar vrea ea sa stie.