| Drami a întrebat:

Sunt la liceu si imi place de o fata.Problema este ca nu stiu cum sa o abordez si sa incep conversatia.Nu vreau sa fiu nesimtit sau badaran.Mi se pare frumoasa ai interesanta.Sa-i spun direct? Ce parere aveti?
Cum sa incep conversatia cu ea?

2 răspunsuri:
| JJONY a răspuns:

....Hey buna, te-am vazut cand ai trecut pe langa mine si vreau sa iti spun ca esti tare draguta! ...eu sunt(numele tau)..mai departe improvizezi happy funda? P.s Replica incercata!

| silviu2k1 a răspuns:

Pai logic ar fi sa incepi sa conversezi ca un amic, nu s-o iei direct deoarece ea daca nu banuieste nimic va fi surprinsa si poate se sperie, ma refer ca ea daca nu te cunoaste va fi foarte retrasa.Incearca sa o faci sa rada, sa te bagi in seama mereu cu ea dar sa nu fii insistent.Cam asta e sfatul meu. SPER SA AJUNGI SA FII CU EA!