| LookingForU a întrebat:

Sunt noua aici. Si am si eu o mica problema si vreau sa stiu daca ma puteti ajuta. Am un prieten vechi cu care m-a intelegeam foarte bine acum cateva luni. Dar acum nu mai vorbeste cu mine. De obicei vorbeam cu el non-stop si acum vorbim scurt si foarte putin. Exista dati in care nu-mi raspunde. Am prieteni care ma sfatuiesc sa uit de el. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fi sincera cu el si sa ii spui ce simti.Intreaba-l de ce s-a schimbat asa fata de tine, inainte nu era asa. Spune-i ce crezi si ce simti daca tine la tine si la prietenia voastra se va schimba la loc iar daca nu inseamna ca nu ii mai pasa de tine sau a intervenit ceva intre tine si el.Eu totusi cred ca s-a intamplat ceva care l-a facut sa isi schimbe comportamentul fata de tine. Sper sa afli care este problema si sa o rezolvi.Bafta!happy

5 răspunsuri:
| TheSupreme a răspuns:

Pun pariu ca si piretenii lui ii spun acelasi lucru, am un singur lucru de zis: SINCERITATE fata de altii si mai ales fata de tine insuti si de ce simti.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Cand te intalnesti cu el pe strada ai putea sa il intrebi de ce nu mai vorbeste cu tinewinking dupa raspunsul pe care il vei primi de la el vei putea luat o deciziewinking

| bitaboss a răspuns:

Pune o pretena sa il intrebe de ce e suparat pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...cand te intalnesti cu el pe strada il intrebi de ce

| LookingForU explică:

TequilaSunRise...eu stiu ca nu ii mai pasa dar sora lui imi zice ca lui inca ii mai pasa, ca isi mai aminteste de mine dar eu nu prea cred