| Szzeby a întrebat:

Sunt sanse ca partenera mea sa ramana insarcinata daca nu am ejaculat in ea si am oprit actul sexual odata cu ejacularea?
Dar care ar fi sansele ca ea sa ramana insarcinata daca folosesc prezervativ.si daca nu mai continui actul sexual dupa ejacularea in prezervativ ca sa nu se rupa desigur!
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Klandestin a răspuns:

Daca folosesti prezervativ nu are cum sa ramana insarcinata.
Si daca (ai scos`o la timp) si nu ai ejaculat in ea, iar nu are cum sa ramana insarcinata!
Bafta in continuare si mare grija!

1 răspuns:
| RedBull69 a răspuns:

Grija cu zilele fertile poate ramane insarcinata de la lichidul preejaculator daca ai avut ejaculare cu o ora inainte