| AlexGeorgian1998 a întrebat:

Am dezvirginat fara prezervativ, insa nu am ejaculat in ea... ejacularea a avut loc dupa mai mult timp de cand am scos-o...sunt sanse sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca a fost un singur act sexual cu penetrare si ai terminat afara nu are cum sa fi ramas gravida.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt sanse daca, au fost mai multe partide sexuale si fata se afla in perioada fertila.

| Mandreiv a răspuns:

Sanse ca o fata sa ramana insarcinata sunt si in afara ejacularii dar trebuie sa fie si perioada fertila sunt mai multe elemente de luat in calcul. Se poate apela la un test de sarcina daca doriti dupa aproximativ 3 saptamani insa recomandarea ar fi sa iti fie invatatura de minte pentru viitor si sa folositi protectie.