| andreiiiiiiii7990 a întrebat:

Salut TPU! Sunt un fotbalist de mult timp. (de la o varsta frageda tinand cont ca acum am 12 ani) Am avut o saptamana plina de antrenamente si am febra musculara daca asa se numeste. Si astazi, dupa scoala m-am simtit putin obosit si am decis sa atipesc putin. Nu imi gaseam o pozitie confortabila din cauza picioarelor care ma dureau si m-am tot frecat de pat pana m-a luat treaba mica. M-am dus la baie, mi-am facut nevoile si cand m-am scuturat am observat ca era doi trei stropi de urina lipicioasa. Nu stiu ce este, si totusi nu stiu daca este normal la varsta mea acest lucru. As ruga un raspuns sincer deoarece nu am gasit nici pe net sau alte retele. Este normal, da sau nu? Justifica ti.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cand am citit mesajul si am ajuns la parte cu sunt fotbalist, am crezut ca iarasi este pustiul acela limitat care vrea sa se apuce sa joace fotbal dar ii este teama ca antrenorul il va obliga sa consume alcool happy

febra musculara este ceva normal, mai ales ca ai facut antrenemente intense, nu vad problema

"m-am tot frecat de pat pana m-a luat treaba mica. M-am dus la baie, mi-am facut nevoile si cand m-am scuturat am observat ca era doi trei stropi de urina lipicioasa"

eu daca ma frec de pat sau cu iubita nu ia treaba mica sub nicio forma dar poate sa imi vina lichid preejaculator, cum banuiesc ca este cazul si aici la tine, si nu este urina lipicioasa...

parerea mea este ca nu ai nimic de ce sa te temi!
daca ai avut o erectie cand te frecai de pat atunci totul este normal

| andreiiiiiiii7990 explică (pentru Simpatic):

Mnnok. Dar e deja a 3- a sau a 4 oara si am inceput sa ma ingrijorez. Daca zici ca e ok mersi. Iti voi da funda.

| Simpatic a răspuns (pentru andreiiiiiiii7990):

(Edit) din cele ce ai scris tu mai sus asa am dedus!
una este sa ai o problema a sistemului urinar si aceasta necesita un consult al unui medic de specialitate si alta daca te-ai masturbat chiar si prin frecare de pat, impropriu de bat de saltea happy
eu cred ca tu cu alte cuvinte vreai sa ne zici ca te-ai masturbat dar nu pana la capat, de acolo si aparitia acestui lichid preejaculator

| Lupică27 a răspuns:

Cand am citit am crezut ca iar e fotbalistul cu fobia de alcool

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Pai deja am inceput sa avem feelinguri de deja vu pe TPU,
cum citesti primul rand dintr-o intrebare cum te ia spaima laughing
nu ma deranjeaza niciun troll mai mult decat 'trollii cu chatGPT' care sunt afoni rau la orice capitol dar se dau tari in taste! si mai ales dobitocul acela frustrat care are o paleta limitata de cuvinte, naivul ala suferind de sindromul Tourette, ala cu "-bou, vaca, javra, tigan!" ala este singurul pe care il detest caci este un josnic limitat cum numai este nimeni pe aici!

| Anonimboy111 a răspuns:

Salut, este un lichid preejaculator pentru ca te ai frecat si probabil te ai excitat, sau daca te ai masturbat ti a ramas putina sperma acolo, deci nu te ingrijora

| stegsnsb37 a răspuns:

Acel lichid se numeste lichid preejaculator, acesta apare cand freci putulica aia a ta