| anonim_4396 a întrebat:

Sunt virgin si nu stiu cum as putea sa determin o fata care si ea este virgina sa faca sex cu mn? Ea are iubit si stau cu ea in aceeasi casa din anumite motive, nu intrebati.Si nu este sora mea!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este o fata cu morala sanatoasa si isi iubeste cu adevarat partenerul nu va accepta nici macar sa-i faci avansuri "cuceritoare" si s-ar putea sa te trezesti adus la realitate de o pereche de palme sanatoase.Nu dezvolt cealalta varianta deoarece in cazul ca ar accepta nu este nimic spectaculos in a ne imagina si dezvolta subiectul.

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Lasă-te, fă-ţi o iubită şi după dai, RUPEEOOO laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În primul rând, nu te bagi să strici relaţia fetei. Îţi găseşti vreo prostănacă care ar face sex cu tine fără obligaţii (sunt destule). Dacă în viitor fata se desparte de iubit, atunci treci la acţiune şi o să ai şi experienţă.

| stevenadamms a răspuns:

Uita.te la asta pentru inceput.

https://www.youtube.com/watch?v=T2SWwKeD2I0