| Ralucush123456 a întrebat:

Salut, TPU un baiat se uita la mine ca si cum m-ar place sau, dar un baiat l-a intrebat ce crede despre mine si a spus ca nici macar nu ma cunoaste cu citeva luni m-a atins pe san si nah dupa asta imi placea de el si acum imi place ce sa fac?

5 răspunsuri:
| anamaria0974 a răspuns:

Parerea mea este sa incerci sa il cunosti mai bine adaca tia pus mana pe san si apoi i-a spus prietenului ala ca nici nu te cunoaste atunci, nu stiu. intai deveniti buni prieteni si apoi poti sa ii spui ce simti pentru el, sau cine stie poate iti va propune el tongue. Bafta! kisskiss

| defibrilator a răspuns:

Ce legatura are povestea asta cu sanul tau? ala e "butonul" de la care el a declansat sentimentele tale pentru el?

| Ralucush123456 explică:

Scuze., ce? eu am cerut sfaturi nu sa ma critici. Deci daca ai vreun sfat spunel nu ma critica.

| Gigel_busuioc_1996 a răspuns:

Unu find baiat ma gandesc ca poate a glumit si tu ai luat-o in serios sau poate un obsedat atat am avut de zis

| Adigala a răspuns:

Pai va cunoasteti sau nu? Cum te-a atins, intentionat sau accidental? Daca te-a atins accidental, eu unul inclin sa cred ca te place dar e prea timid sa faca primul pas...