| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, mai mereu se pune langa mine si mi-a spus un baiat care statea in banca cu el ca ii place de mine pentru ca el crede ca nu inteleg germana si de aceia mi-a spus colegu lui si e posibil sa mi se para ca e adevarat ca mar placea mai mereu imi zambeste si se uita la mine si daca ma uit la el intoarce capu
nu pare un tip timid dar cred ca in preajma mea este
Credeti ca ma place sau nu ve rooooog spunetini?

Răspuns Câştigător
| Blue_2059 a răspuns:

Atunci cand iti place cineva, e normal sa fie timid cu tine.
Dupa cele zise, nu e asa in viata de zi cu zi.

So, da! El te place.happy

Sa inteleg ca esti in Germania.
Straduieste'te sa inveti limba foarte bine si totul se va aranja.

Succes!

1 răspuns:
| Renesmee1 a răspuns:

Fta logic ca te place asa mi s-a intamplat sh mie sh acum suntem impreuna. Funda?!