| Claudiu_Clau_1984_gIBZ a întrebat:

Un prieten ma tot intreaba ceva:
-cum sa cucereasca o fata de care sa indrogostit?
Spuneti-mi voi va rog fiindca nu vreau sa ii zic ceva rau si sa se supere pe mine

Răspuns Câştigător
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Ia-o incet... daca-ti place arata-i asta, nu stiu stai o perioada prin preajma ei mai mult fate ca un prieten intereseaza-te de starea ei cum se simte etc iar la un momendat incepe sa-i dai alte semne, s-o iei in brate in anumite momente, s-o pupi pe obraz daca e timida, daca e mai intrazneata dupa ce ai pupat-o pe obraz poti si pe buze si tot asa, dar daca ai ghinion si nu te place cand vei vrea s-o pupi sau sa o strangi in brate te va respinge happy Deci bafta incearca usor usor si poate te place si te vad cu ea happy Sa stii ca nu trebuie sa-i placa de la inceput de tine, la mine asa a fost eu am placut-o dar daca stii cum sa pui problema o cuceresti daca nu esti chiar asa de speriat intr-o luna am ajuns sa fim impreuna si-am luat-o usor usor cum te-am zis mai sus... deci Bafta!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i ca daca inca nu stie acest lucru, inseamna ca trebuie sa mai stea deoparte si sa priveasca mai bine la ceea ce se intampla in jurul sau.

| MskDesign a răspuns:

Suntem siguri ca nu este vorba de tine si nu de un prieten? Nu are importanta.De multe ori cea mai simpla cale, este aceea de a fi sincer si de a-si etala sentimentele.Un mic pupic/sarut nevinovat, de asemenea poate fi un factor castigator pentru persoanele un pic mai timide prin a-si etala sentimentele prin cuvinte.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul ăla eşti tu nu?
În fine, flutură-i o bacnotă de 100 de euro în faţă, o vei cuceri garantat.

Răspuns utilizator avertizat
| StevenMetalhead a răspuns:

Spune-i ca sa cuceresti o fata trebuie sa fii insuti, sa-i arati cum esti tu.