| PrafSiPulbere a întrebat:

Va implor ajutati-ma.
Mi-am scapat telefonul in wc din greseala, dar nu tot ci doar o jumatate din telefon(nu a intrat tot la apa) si apoi l-am scos repede panicat...am inceput sa il sterg repede si toate cele.Bun totul bine si ok pana cand vad 2 pete albe pe el ca si cum ar fi apa intrata pe sub display. Apoi am crezut ca totul e bine, nu l-am stins, nu i-am scos bateria findca e alview p7 extreme si nu merge scoasasad. Apoi am intrat intr-un joc vreo 5 minute dupa care se face ecranull cu purici, alb si se blocheaza timp de vreo 2 minute.Acum abia am reusit sa il sting.Ce sa fac va rog din inima telefonul il am de vreo 3 saptamani si dintr-o prostie l-am nenorocit. va implor din suflet dau funda dau orice

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Strange bani pentru un iphonewinking nici la wc nu vei merge cu el. Pana il obtii folosesti posta romana sa comunici cu lumea

| anonimg a răspuns:

Du-l la curatat. Aparatul face scurt din pricina apei. Trebuie demontat sters si uscat bine de orice picatura de apa.

| LoveSleep a răspuns:

I-a intrat căcat în procesor.
Trebuie să-l speli bine și apoi să-l pui la uscat. De preferabil în cuptorul cu microunde.

| RobyGaby17 a răspuns:

Bagă-l în orez câteva zile ^_^ nu trebuie scos de acolo ^_^

| Ciprian97 a răspuns:

Cum au zis si ceilalti, il pui in orez cateva zile, seara vin niste chinezi si iti repara telefonul.