| BRG a întrebat:

vă plac clătitele cu dulceață de trandafiri, sau cu fineti, și zahăr pudră deasupra. O bunătate, poftă bună tuturor vă dorește Cristi.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Raspunsul meu e intarziat,tocmai pentru ca,"rasfoind" postarile ti-am vazut intrebarea si mi-ai facut o pofta nebuna!
Si a trebuit sa-mi fac clatite,chiar daca am folosit dulceata de zmeura!
Propunerea ta a fost o reala "ispita", asa ca inteleg perfect motivul pentru care ai postat la categoria de fata!happy
Multumesc de pofta buna, sa ne fie de bine!

7 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Da,vad ca ne-ai facut aici pofta la toti si eu am intirziat cu raspunsulpentru ca am facut...nu clatite ci o prajitura f buna.

| BRG explică:

Dragostea trece prin stomac(pentru anutsa 24)

| micurutza2005 a răspuns:

Mai Cristi daca tu mananci asa ceva inseamna ca nu tii regim pentru diabetul tau, iar te joci cu sanatatea? ai grijahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Anutsa24 a răspuns:

Ce treaba are asta cu dragostea?!

| stejara2 a răspuns (pentru Anutsa24):

Are! caci aceste clatite sunt mai gustoase cand le mananci cu persoana iubita! Ador clatitele!

| Biia14 a răspuns:

Cele cu finetti sunt cele mai bune, dar si cele cu dulceata de capsuni.Multumesc chiar acum am terminat de mancat 4 love struck!laughing