| BRG a întrebat:

Bună seara, sărut mîna vă plac clătitele cu gem sau cu fineti, și înghețată. Sau clătitele cu dulceață de trandafiri.

Răspuns Câştigător
| sasha1265 a răspuns:

Cu finetidrooling sunt preferatele mele. Imi dai fundabatting eyelashes?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara si tiehappy Imi plac clatitele si nu conteaza cu ce sunt umplutelove strucklove struck cat despre inghetata as manca in fiecare zi daca as putea.smuglove strucklove strucklove struck o seara bunasmug

greece12
| greece12 a răspuns:

Ah,mor dupa clatitele cu gem sau cu dulceata. Daca e si de trandafiri, vaai!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bune de tot sunt, dar cele mai bune sunt cele umplute cu brânză dulce, vanilie și stafide. Nebunie și calorii.
O seară cu zâmbet să ai!

| pwp a răspuns:

Cu finetti

yamiiiiiiiiii

| PetreConstanta a răspuns:

Dragul meu aici ai nimerit-o chiar imi plac clatitele cu orice umplutura Dar chiar imi plac clatitele Uitasem Sa stii ca maine ma duc sigur si-mi cumpar si mananc Mi-ai facut pofta nu am mai mancat de mult Multumesc

| micurutza2005 a răspuns:

Imi plac mai mult cu gem,nu ma omor dupa finetti,dar inghetata imi place, cu dulceata de trandafiri nu am prea avut ocazia sa mananc, parca odata in copilarie am mancat dar nu mai retin daca mi-a placut aceasta dulceata rarahappy

| Broadband a răspuns:

Ai mha ca imi faci pofta

| SteauaNordului a răspuns:

Cu dulceata de visine sau capsuni. cele cu finetti pica prea greu la burtica

| soraluisatan a răspuns:

Cu fineti si inghetata:X

| Fiction a răspuns:

Dap,daca nu e o gluma.

| Iustiina a răspuns:

Cu fineti sunt preferatele melr si cu zahar imi plac. dar cu gem nu imi plac deloc

| saku970 a răspuns:

Buna.
Iubesc clatitele cu fineti, dar imi plac si cele cu gem.Dar le prefer pe cele cu finetti.