| Spider2Wolf a întrebat:

Va rog dati-mi mai multe filme de dragoste cu adolescenti, dau funda la cele mai multe si cele mai faine!

4 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

The Girl Next Door; Love at First Hiccup; A Walk to Remember; My Sassy Girl super filmele sper sa iti placa. Mult success.

| AlinKun a răspuns:

I love you beth cooper american pie the book of love Mean girl seria a cinderella story
boys and girl
down to you seria step up a walk to remember remember me john tucker must die sex drive greta post grad Love Wrecked si sidney white

| PrettySmile a răspuns:

Wild child
StarStruck
Keith
Bastly
Prom
3 metros sobre el cielo
A walk to remember
The last song

| Xintia a răspuns:

Încearcă The fault in our star.îi super fainwinking