| VanneePww a întrebat:

Spuneti-mi filme faine pentru adolescenti, dar faine ( de dragoste, sau mai multe ) Fundoiiiii

2 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Daca vrei si seriale, uite-te la :how i met your mother, vampire diaries, glee cast
daca vrei filme, uite-te la la :17 again, twilight, celebrity, wild child si daca esti mai mare la sex drive.(nu de altceva da ca sa intelegi) fundita?

| crissu114 a răspuns:

Mie imi place A walk to remember, The vow, The notebook sper sa iti placa! funda?