| AiciTrebuiaSaFieUnNume a întrebat:

Dati-mi si mie niste filme de dragoste sau comedie, faine si noi. happy Funda pentru cele mai faine big grin

6 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Hotel Transylvania
John Carter
Man in Black 3
Super Band
21 jump street
Equilibrium.
The amazing spiderman

Răspuns utilizator avertizat
| Flynn2001 a răspuns:

Never let me go
Psych(serial, super)
Hackiko
Red dog

| stoica1 a răspuns:

American Pie toate
Beache Party 1 2
Ted
Rio
Iar de dragoste Prety Girl

| Phantom933 a răspuns:

Un cuscru de cosmar,doi cuscri de cosmar, O familie de cosmar, gradinita lui taticu,, Un gigolo de doi bani, Norbit
Toate le-am vazut si in seara aia am adormit razand..findca nu ma puteam oprii din ras la cea cu doi cuscri de cosmar...cu robert de niro, barbara streisand

| denidulcik a răspuns:

Playing for keeps, Dark shadows, The odd life of Timothy, Zambezia, The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1+2, Lay the Favorite, Hope Springs