| exactcumvreau a întrebat:

va rog dati-mi niste sfaturi. sunt cu o fata de 5 luni ne iubim foarte mult. ea este inca virgina ce as putea sa fac sa nu aiba dureri cand o sa facem sex? dar fara lubrifianti si alte de astea. nu am mai facut-o niciodata cu o virgina si de asta intreb.
va rog ajutati-ma. dau si fundita.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Uite, citeste aici, si daca tot nu iti ajunge, mai poti cauta si in raspunsurile mele mai vechi! Success, si mai ales, grabeste-te incet! Esti sigur ca trebuie sa o faceti - nu e prea mica?!? Petting ati facut?! Sa nu uitati de prezervativ, lumanari parfumate si muzica instrumentala lenta, de preferinta!

http://www.tpu.ro/......penetrate/

7 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Asta e natura omule! ..Nu ai ce face. Lasa ca ii trece tongue

| Oana92 a răspuns:

De ce nu vrei lubrifiant? atenueaza foarte mult din durere!

| JulyStorm a răspuns:

Da' ce au lubrifiantii? Ti-ar fi de mare ajutor.

| WildDream a răspuns:

Depinde de fiecare organism in parte, la unele fete doare la altele mai putin. Ce poti tu sa faci e sa fi atent cu ea, sa o iei incet si un preludiu cat mai lung. Daca o doare te opresti, reiei preludiul si pe urma incercati iar.

| DiazAndreea a răspuns:

Incerca si tu un preludiu mai lung sa o exciti sa o saruti pe gat, sa i soptesti la ureche...vezi tu ce i place sa i faci, nu garantez ca nu o sa doara, pentru ca doare destul de mult

| andra12x a răspuns:

Cumparati un lubrifiant daca vrei sa ii diminuezi durerile, ce sa faci altceva. http://imunitas.ro/products/gleitgelen-gel-vaginal-50g

| Floricik1992 a răspuns:

Nu te gandi acum ca este o dureredurere insuportabila..Este ceva normal si natural sa o doara putin..incearca sa aveti un preludiu mai lung.o va ajuta sa relaxeze. Succes si fara stres happy