| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU. Vi s-a intamplat vreodata sa aveti o stare ciudata, contemplativa, o melancolie adanca, dar fara vreun motiv anume? Mie mi se intampla des si ma tine destul de mult, iar uneori aceste stari imi genereaza inspiratie pentru scris. Mana mea curge pe hartie, efectiv nu gandesc ceea ce scriu. Multi mi-au spus ca am talent, dar mie niciodata nu imi place nimic din ceea ce fac. Scriu filozofie, in fapt. In astfel de momente, vreau sa ma indragostesc. Am doar 15 ani, dar experimentez stari de genul foarte des. Nu vreau sa nu le mai am, caci ma ajuta enorm sa ma lamuresc cu privire la anumite lucruri. Intrebarea e : Voi ce faceti in astfel de momente? La ce va ganditi?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Pai da mi se mai intampla si mie, de cele mai mult eori ma descarc plangand si scriind melodiile care imi vin in minte. Cred ca cauza acestor lucrurii este din cauza lipsei de comunicare adica in momentele alea ai nevoie de mai multi prieteni. Aaa da pai ma gandesc ca viata n-are niciun sens, singuratate, prieten..etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E buna si filozofia dar nu prea tine de foame, ia cazi tu intr-o melancolie mai ampla ca poate iti vine vreo idee sa scapam de tampitii astia care conduc tara

| 7QA3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu asta am intrebat, daca nu stii sa raspunzi, macar nu scrie porcarii.

| anonim_4396 explică (pentru 7QA3):

Ti-am scris "porcarii" deoarece prea ai postat intrebarea asta de 3-4 ori de parca ti-au murit laudatorii, ce legatura are intrebarea ta cu categoria la care ai postat?

| 7QA3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Destula legatura, am postat-o de mai multe ori ca sa vad mai multe raspunsuri, caci alergatorii dupa funde nu raspund daca o intrebare are mai mult de 2-3 raspunsuri. Oricum le sterg dupa, stai tu calm.

| anonim_4396 explică (pentru 7QA3):

Daca nu mai scriai filosoafa ramaneai, p'asta o stiai? Degeaba stergi intrebarile ca vor apare ca postate de anonim dar replayurile pe care le dai te vor da gol laughing nici p'asta n-o stiai?winking

| 7QA3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Replayurile pe care le dai te va da de gol. aha, cu cine ai facut romana?

| anonim_4396 explică (pentru 7QA3):

Aha, cu profesoara de limba gimnastica, scuze ca m-am bagat in seama dar acum am vazut ca ai o fixatie

Buna, TPU. Am niste intrebari poate putin prea intalnite in randul elevilor din ziua de azi. As aprecia daca ar raspunde numai cei ce au cunostinte in domeniu. Intrebarile sunt legate de facultate. Pe? (mai mult)

(1 răspuns)
Buna, TPU. Am niste intrebari poate putin prea intalnite in randul elevilor din ziua de azi. As aprecia daca ar raspunde numai cei ce au cunostinte in domeniu. Intrebarile sunt legate de facultate. Pe? (mai mult)

(1 răspuns)
Buna, TPU. Am niste intrebari poate putin prea intalnite in randul elevilor din ziua de azi. As aprecia daca ar raspunde numai cei ce au cunostinte in domeniu. Intrebarile sunt legate de facultate. Pe? (mai mult)

| 7QA3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, chiar am, e nevoie sa iti dau explicatii tie? Au, asa e, nu.