| anonim_4396 a întrebat:

vi se pare ciudat daca o persoana nu ar vrea sa aiba niciodata un iubit, nu ar vrea sa se casatoreasca sau sa aiba copii? adica ar vrea sa fie singura.este vreo denumire pentru asta, vreun cuvant anume care sa descrie asta? P.S.nu intrebati de ce am pus intrebarea asta.

Răspuns Câştigător
| lizucalisuca a răspuns:

Este probabil o tipa care inca nu isi da seama ca e lesbiana pentru ca momentan nu ia in calcul posibilitatea asta, din moment ce tot ce a vazut in jur pana acum au fost doar relatii heterosexuale. Probbabil peste un timp va realiza ca asta era motivul pentru care respingea ideea de iubit si de familie. Daca are nevoie sa vorbeasca cu cineva despre asta, imi poate scrie un mesaj.

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

...forever alone.

| w0nderboy a răspuns:

Este, o femeie independentă.
Celibatară, in cea mai concisă formă.

| Azµre a răspuns (pentru w0nderboy):

Corect.

| w0nderboy a răspuns (pentru Azµre):

Mă bucur că suntem de acord.

| VannyFeiereisz a răspuns:

Nefericita.