| AGuyOnTheInternet a întrebat:

vin si eu cu o intrebare.As vrea un raspuns serios, probabil ca pare ca intrebarea e pusa la panarama dar nu laughing
Acum cateva zile prietena mea imi facea sex oral.La inceput a fost ok. Supa aceea incepuse sa imi bata inima foarte tare, vazusem negru in fata ochilor (nu mai puteam sa vad deloc) si nu mai puteam respira, prietena mea a incheiat actul vazand ca m-am panicat si m-a ajutat sa ies pe balcon sa iau aer.
Am vazut pe internet cazuri in care oamenii mureau in timpul actului sexual.Cum as putea sa evit sa se mai intample asta?
Tin sa mentionez ca si ei îi place sa mi-o suga si evident si mie happy

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci o vizita la medicul de familie cat mai repede posibil si sa-i zici asta.

Oricat de mult ti-ar placea simptomele nu-s de fericire.

| Andreeush a răspuns:

Du-te la medic, fă niște analize.

| Crackman a răspuns:

Eu cred ca... este la gluma.
Poate esti bolnav de inima

| Dalmore a răspuns:

Poate ai avut un atac de panica. Alea apar din senin, fara vreun motiv anume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea nu sunt simptome care apar când ești foarte excitat, astea sunt simptome de natura medicala.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E o problema legata de sanatate, nu de placere.
Ar trebui sa mergi cat mai repede la medic.

| AGuyOnTheInternet explică (pentru MademoiselleCosmina):

De ce de sanatate mai exact?
Ma excit foarte tare in timpul sexului dar nu cred ca asta ar fi problema

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru AGuyOnTheInternet):

Nu stiu exact, nu sunt doctor laughing

Răspuns utilizator avertizat