| Stefan1993 a întrebat:

Voi ce ziceti, conteaza inaltimea, daca, cu adevarat va iubiti?
Cel mai frumos raspuns primeste funda.

10 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Eu cred ca daca e o diferenta care chiar se observa, conteaza pentru ca cei din jur o sa priveasca "urat".Tu 1, 65; ea 1, 80... o sa aratati jenant big grin

| neutrino a răspuns:

Cand va iubiti nu conteaza. Dupa aceea, da.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu conteaza inaltimea atata timp cat va iubiti cu adevarat. Nu ascultati ce spun altii, sunt doar gelosi.

| Stefan1993 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Am uitat sa scriu... I-am zis ca o plac, nu mi-a zis nimic... Dar tot vorbim, si da sunt unii afara care zic din astea ti-a venit gagica, ce-ti face gagica. fac misto. Dar ea imi zice sa nu ii bag in seama.Nu stiu daca ma place sau nu.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru Stefan1993):

Sunt cam in aceeasi situatie cu tine; ma refer la partea cu "I-am zis ca o plac, nu mi-a zis nimic". Totusi, eu am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a acceptat. Cred ca si prietena ta este mai timida si nu vrea sa iti spuna ca te place, dar daca vorbeste cu tine inseamna ca exista o atractie. Invit-o in oras, vorbeste cu ea, nu-i baga pe ceilalti in seama. Varsta, inaltimea, toatea astea sunt niste cifre care nu conteaza in dragoste. Mult noroc!winking

| Stefan1993 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Sincer, mi-e cam jena sa o intreb daca ma place sau daca vrea sa fie cu mine... Azi, vorbeam cu ea, si o pustoaica a venit la ea si nu stiu ce i-a zis de a facut-o sa planga, i-am zis ce are, am facut-o sa rada, si dupa mi-a zis ca sunt cel mai de treaba baiat, si sunt cel mai bun prieten al ei... Ce zici sa fac? Chiar acum vorbesc cu ea pe messbig grin

| ღNuTzAღ a răspuns:

Inaltimea,virsta,distanta etc. sunt doar niste cifre...Asa ca nu conteazahappy

| XxcorixX a răspuns:

Depinde...daca tu esti mai inalt ca ea nu e nici o problema dar daca ea e mai inalta ca tine e asa numitul ``cuplu italian``.Si chiar daca ar fi mai inalta ca tine nu e nici o problema, important e sentimentul nu inaltimea.

| BeautifulMind a răspuns:

Nimic nu conteaza atunci cand dragostea este marewinking

| rozzz a răspuns:

NU conteza stai linistithappy Si eu am un cuplu care fata ii mai mica cu 2 capuri decat baiatul si se iubesc nu conteza asta shame on you conteaza s ava iubiti cu adv:*